راهنمای خرید از usbuy360

1-چطور محصول خود را بیابیم؟
با استفاده از موتور های جستجو در اینترنت و یا با دادن مشخصات کامل کالای خود توسط تیم خرید ما امکان مشاهده محصول مورد نظر شما فراهم می گردد.
2- منظور از لینک محصول چیست ؟
آدرس اینترنتی کالای مورد نظر که امکان کپی نمودن آن در قسمت ثبت سفارش فراهم گردیده است.
3- چطور سفارش برای من ارسال می شود:
سفارش شما پس از دریافت در صورتی که درخواست شما به صورت فوری باشد به صورت مستقیم به آدرس شما ارسال خواهد گردید. استفاده از شرکت های پستی خصوصی از جمله DHL و UPS به کار ما سرعت قابل قبولی ارائه نموده است. در صورتی که درخواست شما به صورت فوری نبوده این امکان برای ما فراهم می باشد که کالا شما را همراه دیگر خرید های مشتریان به صورت کلی به آدرس دفتر ارسال و از آنجا برای شما به صورت مجزا ارسال گردد.
4- چطور می توان هزینه سفارش را پرداخت نمود؟
هزینه سفارش را می توان به صورت ریالی در قسمت پرداخت انجام نمود. نحوه محاسبه هزینه خرید کالا بر اساس ریال متناسب با قیمت لحظه ای ارز محاسبه می گردد.
5- گزینه سریع و ارزان به چه معنی می باشد؟
با استفاده از گزینه سریع , در خواست شما با اولویت انجام خواهد گرديد و بسته های ارسالی در این روش از سریع ترین زمان بندی برخوردار می باشند و هزینه پستی این درخواست بیش از حالت معمولی می باشد. گزینه ارزان نیز به این معنی بوده که کالا را با ارزان ترین سیستم پستی و بدون در نظر گرفتن زمان و با استفاده از کمترین هزینه خرید کالا محسابه نمائیم.


خدمات

خرید سریع و مطمئن از تمامی وبسایت های فروشگاهی معتبر و ارسال به تمام نقاط جهان...، به همین سادگی